نحوه اعزام به خدمت چگونه است؟

نحوه اعزام به خدمت

با در نظر گرفتن مسافت محل سکونت مشمول با پادگان آموزشی مشخص شده، اعزام مشمولان به شیوه انفرادی یا حضوری انجام می پذیرد

  1. اعزام انفرادی: در اعزام هایی که مسافت محل زندگی مشمولان با پادگان آموزشی کم باشد مشمول باید به طور انفرادی و در تاریخ مشخص شده، با در دست داشتن مدارک و وسایل مورد نیاز، به مرکز آموزش که در برگ اعلام محل مراجعه درج گردیده است ، خود را معرفی کند.
  2. اعزام حضوری: مشمولان در تاریخ و ساعت نوشته شده در برگ اعلام محل مراجعه به مراکز آموزش باید به معاونت وظیفه عمومی محل زندگی که آدرس آن در برگ اعلام محل مراجعه به مراکز آموزش درج شده می باشد مراجعه کند، بعد از انجام حضور و غیاب، در همان روز اطلاعات لازم جهت اعزام به پادگان آموزشی مورد نظر به مشمولان اعلام و در نتیجه با اتوبوس های مسافربری به همراه مامور بدرقه به پادگان آموزشی مشخص شده اعزام می گردند.

مشمولان متاهل باید مدارک مربوط به تاهل و درصورت داشتن فرزند نیز مدارک مربوط به آن را به مرکز آموزش ارائه نمایند. این دسته از مشمولان می توانند در مرکز آموزش شهر محل زندگی همسر خود خدمت کنند.

توجه

مشمولان اگر در تاریخ اعلام شده در برگ محل مراجعه به مراکز آموزش، به هر دلیل خود را معرفی نکنند، غایب محسوب میگردند و دوباره از طرف سازمان وظیفه عمومی ناجا برای آن ها تاریخ اعزام و پادگان آموزشی جدید با در نظر گرفتن 90 روز اضافه خدمت مشخص می شود، این امر از طریق پیام کوتاه به مشمولان اطلاع رسانی می شود و در این صورت مشمولان باید برگ آماده به خدمت خود را از دفاتر پلیس+10 دریافت کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

آخرین دیدگاه‌ها

اخبار مشمولان