قوانین ورود و خروج سربازان وظیفه به پادگان به چه صورتی می باشد؟

قوانین ورود و خروج سربازان وظیفه به پادگان به چه صورتی می باشد؟

قوانین ورود و خروج سربازان وظیفه به پادگان ها

بر اساس دستور العمل بکارگیری سربازان به شماره 1853-1/1/س م ط مورخ چهارم اسفند ماه 1395 ساعت ورود و خروج کارکنان وظیفه به شرح زیر می باشد:

  • ساعت ورود به پادگان

  1. افسران وظیفه (بومی و غیر بومی) با ارائه کارت تردد یا دفترچه تردد و در صورت امکان با استفاده از سرویس کارکنان با ملاحضات امنیتی قبل از ساعت رسمی شروع کار (ساعات اداری) می توانند به پادگان و یگان خدمتی ورود نمایند.
  2. کارکنان وظیقه درجه دار (بومی و غیر بومی) که برابر مقررات، شب در پادگان حضور ندارند موظف هستند، متناسب با موقعیت جغرافیایی و امکان تردد عمومی حداقل 30 دقیقه قبل از شروع ساعات اداری با ارائه کارت یا دفترچه تردد به پادگان ها و مراکز محل خدمت ورود کنند.
  3. سایر کارکنان وظیفه (بومی و غیر بومی) که برابر مقررات، شب در پادگان حضور ندارند موظف هستند، متناسب با موقعیت جغرافیایی و امکان تردد عمومی حداقل 45 دقیقه قبل از شروع ساعات اداری با ارائه کارت تردد یا دفترچه به پادگان ها و مراکز محل خدمت خود ورود کنند.

تبصره:

فرماندهان با توجه به اوقات شرعی و فصول سال و بعد از مسافت سربازان وظیفه (محل سکونت تا محل خدمت) مجاز می باشند زمان ورود را تا 30 دقیقه تقلیل دهند.

  • ساعت خروج از پادگان

ایام بعد از ساعات اداری روز جاری تا قبل از ساعت شروع کار اداری صبح روز بعد به طور عمده (از ساعت 14 تا ساعت 7 صبح روز بعد) و یا ایام عدم حضور سربازان وظیفه نگهبان و شیفتی خارج از یگان خدمتی که به صورت 24-24 بکارگیری می شوند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =

آخرین دیدگاه‌ها

اخبار مشمولان